Hör gärna av dig till oss

040-43 88 60

Vi har öppet mellan 08:00-17:00 med lunchstängt mellan 12:00-13:00.

Fakturor skickas med fördel till: invoice@green-co.se

Orders skickas till: order@green-co.se

Besöksadress Lund: Prästavägen 12
Besöksadress Anderstorp: Ågatan 24

Kontaktpersoner

_MG_3338.jpg Johan Green VD 040-43 88 64 0733-15 44 24 johan.green@green-co.se
_MG_4168.jpg Morgan Andersson Servicechef 0371-165 02 0733-15 44 26 morgan.andersson@green-co.se
_MG_3855.jpg Tobias Näslund Säljare 040-43 88 62 0733-15 44 22 tobias.naslund@green-co.se
_MG_4142.jpg Peter Nilsson Säljare 0733-15 44 23 peter.nilsson@green-co.se
_MG_2208.jpg Leslie Halvarsson Säljare 040-43 88 65 0733-15 44 25 leslie.halvarsson@green-co.se
_MG_4220.jpg Bengt Evermyr Servicetekniker Ferromatik 0733-15 44 31 bengt.evermyr@green-co.se
_MG_3427.jpg Ebba Ebberstein Ekonomiassistent 040-43 88 72 ebba.ebberstein@green-co.se
_MG_3302.jpg Per-Olof Green Säljare 040-43 88 68 0733-15 44 20 per.olof.green@green-co.se
_MG_3382.jpg Nils Cristianson Ekonomichef 040-43 88 63 0733-15 44 28 nils.cristianson@green-co.se
_MG_4239.jpg (1) Martina Holmberg Administration/Marknad 040-43 88 73 0733-15 44 30 martina.holmberg@green-co.se
Vi levererar ett helt paket - service, maskin, verktyg, robot och kringutrustning